• Головна
  • Анонси
  • Національна академія державного управління при Президентові України розпочинає прийом слухачів на навчання за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”

Національна академія державного управління при Президентові України розпочинає прийом слухачів на навчання за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”

Національна академія державного управління при Президентові України (далі - Національна академія) розпочинає прийом слухачів на навчання за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” галузі знань “Публічне управління та адміністрування” до Інституту публічного управління та адміністрування у м.Києві, а також до її регіональних інститутів державного управління у містах Дніпропетровськ, Львів, Одеса та Харків.

Підготовка фахівців сфери публічного управління здійснюється за освітньо-професійною програмою, яка розроблена Національною академією з урахуванням кращих європейських практик та орієнтована на розвиток лідерських якостей і навичок стратегічного управління.

Прийом на навчання здійснюється за умовами, визначеними Положенням про прийом слухачів до Національної академії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2013 року № 255.

Прийом документів від вступників відбуватиметься з 02 квітня по 01 червня 2018 року - до Національної академії (м.Київ), з 02 квітня по 16 червня 2018 року - до її регіональних інститутів державного управління. Вступні випробування будуть проходити: з 11 по 23 червня 2018 року.