Перевірте себе у Державному реєстрі виборців!

Перевірте себе у Державному реєстрі виборців!

Перевірте себе у Державному реєстрі виборців!                        

Шановні мешканці Коломацького району, з метою виготовлення якісних списків виборців Центральною виборчою комісією надана можливість самостійно перевірити себе у Державному реєстрі виборців. На офіційному сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”.

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

Зокрема, це може бути службове відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії, тощо.

         До органу ведення Державного реєстру виборців виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

Звертаємо увагу що заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій. До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, проїзні документи, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Громадяни, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. У випадку звернення до органу ведення Реєстру виборця, в якого немає зареєстрованого місця проживання, йому пропонується визначити свою виборчу адресу за погодженням із центром обліку, який відповідно до закону веде облік бездомних осіб, або соціальною службою, у складі якої утворено структурний підрозділ для ведення обліку бездомних осіб.

УВАГА! Заяву про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, тобто до 25 березня 2019 року включно.‼

Звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт.Коломак, вул. Гетьмана І. Мазепи, 4а, кабінет № 7, часи прийому з 8.00 до 17.00 год. Без вихідних!

Довідки за телефонами: 56-4-44.

Не упустіть нагоду скористатися своїм виборчим правом.         

                                          

Відділ ведення Державного реєстру виборців Коломацької РДА