• Головна
  • Офіційні документи
  • Управлінням соціального захисту населення Коломацької районної державної адміністрації продовжується нарахування та виплата пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговим категоріям населення.

Управлінням соціального захисту населення Коломацької районної державної адміністрації продовжується нарахування та виплата пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговим категоріям населення.

Пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. № 356 « Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» у 2020 році надаються у наступних розмірах:

  • Для пільговиків, які мають право на пільги у розмірі 100 %, грошова компенсація на придбання твердого палива складатиме 2746,74 грн. та 274,67 грн. на скраплений газ;
  • Для пільговиків, які мають право на пільги в розмірі 75 % грошова компенсація на придбання твердого палива складатиме 2060,06 грн. та 206,00 грн.  на скраплений газ;
  •  Для пільговиків, які мають право на пільги в розмірі 50 % грошова компенсація на придбання твердого палива складатиме 1373,37 грн. грн. та 137,34 грн.  на скраплений газ;

Також звертаємо увагу на те, що відповідно до постанови КМУ від 27.04.2016 № 319, у разі призначення субсидії, пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються.

 

Більш детальну інформацію можна отримати в Управлінні соціального захисту населення Коломацької районної державної адміністрації, за телефоном 56-4-49.