Щотижнева робоча нарада

Щотижнева робоча нарада

12 березня 2018 року в залі засідань відбулася робоча нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Яцюка. На засіданні були присутні: заступник голови Коломацької районної ради Віктор Трохименко, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, ЗМІ.

На засіданні розглядалося питання про підсумки роботи відділу ведення Державного пеєстру виборців райдержадміністрації за 2017 рік. За інформацією начальника відділу ведення Державного пеєстру виборців райдержадміністрації  Ольги Бездітко протягом року до відділу ведення надійшло 338 (146/192) вхідних відомостей періодичного поновлення бази даних Реєстру, та внесено змін до облікових карт 775 виборців:

 • Відділ реєстрації актів цивільного стану: 147 виборців, померли - 147 виборців,
 • Органи реєстрації:  588 виборців

виповнилося 18 років -  45 виборців, зареєстровані  - 289 виборців, зняті з реєстрації - 254 виборців,

РС ГУДМС України в Харківській області: — 40 виборців.

 • Коломацький районний суд Харківської області :(0)

  Станом на 7 березня 2018 року база даних Державного реєстру виборців апарату Коломацької РДА налічує: 6001 виборців, вибули без ВА 160, в тому числі мають виборчу адресу 5841 з них нездатні самостійно пересуватися (НСП) - 152 виборців що становить 2,6%.

  До “Адресного регістру” включено 206 вулиць та 4425 будинків.

  На постійній основі діють 10 виборчих дільниць: 5 малих (спеціальна), 5 середніх.

  За звітний період відділом внесено 46 ініціативних відомостей щодо зміни виборчих адрес та персональних даних виборців ( 77 виборців).

  З метою забезпечення однократності включення виборців до Реєстру відділом постійно здійснюється перевірка бази даних щодо виявлення записів можливих кратних включень, за даний період відділом було опрацьовано 5 кратних включень.

  Протягом звітного періоду відділом ведення Державного реєстру виборців було направлено 13 запитів щодо уточнення персональних даних 124 виборців.

  Під час проведення перших виборів депутатів об’єднаної територіальної громади та селищного голови 29 жовтня 2017 року відділом у відповідності до календарного плану та покладених на нього завдань були своєчасно роздруковані та передані до територіальної виборчої комісії попередні, уточнені списки виборців та іменні запрошення. На виконання листів Центральної виборчої комісії здійснювалася підготовка статистичної інформації про кількісні характеристики виборчого корпусу.

Другим питанням, що розглядалося на засіданні було звіт про роботу Коломацького сектору головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Харківській області за 2017 рік.

.