Щотижнева робоча нарада

Щотижнева робоча нарада

11 червня 2018 року в залі засідань відбулася робоча нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Яцюка. На засіданні були присутні: Коломацький селищний голова Володимир Гуртовий, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, ЗМІ.

На засіданні розгладалося питання про стан проведення оздровлення та відпочинку дітей у 2018 році. За інформацією завідувача сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Бабенко Юлії згідно статистичних даних на території району проживає 803 дітей віком від 7-17 років.

Заплановано оздоровити та охопити відпочинком 668 дітей віком від 7 - 17 років влітку 2018 року що становить 83,2% дітей даної категорії, з них дітей пільгових категорій 657 дітей.

З 29 травня цього року розпочали роботу 3 пришкільні табори з денним перебуванням в охоплено відпочинком 500 дітей віком від 7 до 17 років. Крім цього на санаторний режим роботи (90днів) будуть переведені 4 дошкільні заклади для оздоровлення дітей дошкільного віку.

Для організації раціонального харчування дітей (відповідно до норм харчування) у пришкільних закладах з денним перебуванням з бюджету Коломацької селищної ради передбачено кошти в сумі 100000 грн. на функціонування закладів відпочинку, заплановано залучити позабюджетні кошти в сумі 20000 грн. у вигляді продуктів харчування від сільськогосподарських підприємств та приватних підприємців району.

Термін роботи пришкільних таборів з денним перебуванням складає (14 робочих днів).

Згідно районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2019 роки заплановані кошти в сумі 52800 грн. на придбання 6 путівок для дітей пільгових категорій до санаторію «Бермінводи».

Управлінням у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації з державного бюджету в 2018 році було надано 1 путівку до Українського дитячого центру «Молода Гвардія» на II тематичну зміну в якому оздоровлено 1 дитину позбавлену батьківського піклування та 1 путівку до МДЦ «Артек» Київ на II тематичну зміну року де оздоровлено 1 дитину позбавлена батьківського піклування.

З обласного бюджету були надані 2 путівки до ДЗСТ «Лісова пісня» Запорізька область де оздоровлюються діти з багатодітних сімей, до ДОТ «Перлина Чорномор’я Одеська область надані 2 путівки для дітей з багатодітних сімей.

На І зміну до оздоровчого закладу «Ромашка» Харківського району надано 2 путівки для дитини яка знаходиться на диспансерному обліку та дитини учасника бойових дій.

З 10 по 30 червня 2018 року надані 2 путівки на І зміну до оздоровчого закладу «Каразінський» Краснокутського району, де оздоровлюється 1 дитина позбавлена батьківського піклування, 1 дитина учасника бойових дій.

На сьогоднішній день Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА надали розподіл путівок для дітей району до ДОТ «Динамо» Львівської області 3 путівки, 2 путівки до дитячого закладу оздоровлення «Перлина Чорномор’я»,  4 путівки до закладу санаторного типу «Патрія» Одеська область, 2 путівки до санаторію «Бермінводи» та 2 путівки до дитячого закладу «Лісова галявина» Харківський район, ДЗО «Каразінський» Краснокутський район 2 путівки.