XXV сесія Коломацької районної ради VII скликання

XXV сесія Коломацької районної ради VII скликання

10 жовтня 2018 року відбулася XXV сесія Коломацької районної ради VII скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного XXV сесії Коломацької районної ради VII скликання.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.                                                                    .

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (із змінами).

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, іцо надана у користування на умовах оренди С(Ф)Г «Сова» для ведення фермерського господарства (КВЦПЗ - 01.02) на території Різуненківської сільської ради Коломацького району Харківської області (за межами населених пунктів).                      

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді у гр. Дудки Анатолія Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ - 01.01) на території Покровської сільської ради Коломацького району Харківської області (за межами населених пунктів).

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді у гр. Дудки Тамари Олексіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ - 01.01) на території Шляхівської сільської ради Коломацького району Харківської області (за межами населених пунктів).

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, іцо знаходиться в оренді у гр. Бублик Олени Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ - 01.01) на території Шляхівської сільської ради Коломацького району Харківської області (за межами населених пунктів).