Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

11березня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Яцюка відбулася робоча нарада. На засіданні були присутні: заступник голови Коломацької районної ради Віктор Трохименко, голова Коломацької селищної ради Володимир Гуртовий, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, ЗМІ.

 

На нараді розглядалися наступні питання:

- про роботу відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарного управління Держпродспоживслужби в Коломацькому районі у 2018 році;

- про готовність району до забезпечення безаварійного пропуску, льодоходу і весняної повені у 2019 році;

та про хід проведення відбору громадян Коломацького району на військову службу за контрактом.

З першого питання виступив начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарного управління Держпродспоживслужби в Коломацькому районі Ірина Черевань, яка висвітила результат роботи свого відділу у 2018 році та проведену роботу вже у 2019 році.

По другому питанню інформацію довів головний спеціаліст  відділу економічного розвитку, торгівлі, містобудування, архітектури, житлово - комунального господарства та цивільного захисту Олег Ткаченко, так в районі було виконано план організаційних та практичних заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені у 2018/2019 роках.

ТВО військового комісару Коломацького районного військомату Сергій Василенко доповів про хід проведення відбору громадян на військову службу за контрактом та підготовку до весняного призову до ЗСУ.