Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

08 квітня відбулася робоча нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Яцюка. Присутні на нараді: заступник голови районної ради, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники підприємств, управлінь, установ та організацій району. Було обговорено наступні питання:

1. Звіт про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації за I квартал 2019 року (виступив начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Погорєлая).

2. Про хід проведення призову на строкову військову службу у квітні - червні 2019 року та проведення відбору громадян Коломацького району на військову службу за контрактом (доповів ТВО військового комісару Коломацького районного військомату Сергій Василенко).

Також на нараді було представлено нового начальника ДП "Валківський райавтодор" Максима Бершанського, який розповів про хід ремонтних робіт траси Коломак-Шелестове (10 км.). В процесі ремонту використано 40 т. гарячого асфальтного бетону, відремонтовано приблизно 6-7 км. дороги.