Робоча нарада

Робоча нарада

23 вересня відбулося планове засідання робочої наради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимиром Бабцем з керівниками установ, підприємств та організацій.  На нараді було присутніх 23 чоловік. Обговорювалися планове питання:
- про роботу центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації станом на 23 вересня 2019 року (доповідач начальник відділу - адміністратор райдержадміністрації Дяченко Марина Олександрівна).
та контрольні:
1.    Про хід проведення відбору громадян Коломацького району на військову службу за контрактом (доповідач тво. військового комісару Коломацького районного військомату Олексієнко Богдан Олександрович).
2.    Про зміни законодавства в питанні реєстрації нерухомого майна та юридичних та фізичних осіб за поточний місяць (доповідач державний реєстратор сектору державної реєстрації районної державної адміністрації Медведєва Зінаїда Олексіївна).
3.    Про зміни в Законодавстві України за поточний місяць (доповідач головний спеціаліст – юрисконсульт апарату райдержадміністрації Троян Анна Олексіївна).