Зустріч з учасниками бойових дій АТО.

Зустріч з учасниками бойових дій АТО.

23.12.2019р. в залі засідання Коломацької РДА відбулася зустріч з учасниками бойових дій АТО.

У зустрічі взяли участь представники Харківської громадської організації (ГО) «Спілка ветеранів АТО». Заступник голови ГО  - Анатолій Вікторович Козловський, який наголосив присутнім про співпрацю, єдність та відстоювання спільних інтересів.

У своєму виступі Бабець Володимир Іванович – перший заступник голови Коломацької РДА запевнив присутніх у всілякому  сприянню вирішенню поточних проблем учасників БД на належному рівні в межах компетенції.

Андрійченко Наталія Вікторівна – заступник голови Коломацької РДА, закликала присутніх скористатися своїми правами у 2020 році передбачені чинним законодавством, щодо санаторно-курортного лікування, відпочинку, проходження професійного навчання.

Найбільше учасників зустрічі хвилювало питання надання пільг на ЖК послуги, та пільгове перевезення автомобільним транспортом.

На всі питання були надані ґрунтовні відповіді.

На останок голова Коломацької районної ГО «Спілка ветеранів АТО» - Володимир Петрович Бездетко, подякував керівництву Коломацької РДА за співпрацю та висловив свої сподівання на подальше взаєморозуміння та підтримку.