ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ КОЛЕКТИВНО – ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО – ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ КОЛЕКТИВНО – ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО – ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ КОЛЕКТИВНО – ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

СОЦІАЛЬНО – ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

За традицією в лютому – березні в районі проводиться двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності. Під час нього роботодавці та трудові колективи мають розробити та ухвалити колективні договори або внести зміни чи доповнення до діючих договорів, якщо вони укладені на декілька років, підбити підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік.

Згідно зі статтею 2 Закону України “Про колективні договори і угоди” від 01.07.1993 р. № 3357-XII (із змінами) колективні договори укладаються на всіх підприємствах, установах та організаціях, які використовують найману працю і мають статус юридичної особи, незалежно від форм власності і господарювання, а також від кількості працівників.

Відсутність колективного договору на підприємстві має розцінюватись як порушення норм Закону України “Про колективні договори і угоди”, статей 10 - 20 Кодексу Законів про працю України та пункту 7 статті 65 Господарського кодексу України.

У секторі з питань праці зайнятості управління соціального захисту населення Коломацької районної державної адміністрації (смт. Коломак, вул. Соборна, 1, каб №3) ви можете отримати консультативну допомогу з питань укладання колективних договорів, змін та доповнень до них та здійснити їх повідомну реєстрацію.

 

До уваги суб'єктів господарювання сфери торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування!

Проблеми тіньового ринку праці тягнуть за собою соціальну незахищеність працівників, втрати місцевих бюджетів та інші негативні наслідки.

Нагадуємо, що згідно зі ч.3 ст. 265 КЗпП України юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафної санкції в разі:

фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення

Прохання до роботодавців вчасно оформляти найманих працівників на роботу!

 

Шановні громадяни!

Для реалізації своїх трудових прав і забезпечення оптимального рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору (видання наказу про прийняття на роботу). В разі порушення роботодавцем вимог законодавства про працю кожен громадянин має право звернутися до Державної служби України з питань праці або до суду за захистом своїх конституційних прав.