Робоча нарада

Робоча нарада

16 березня  2020 року в залі засідань Коломацької  районної державної адміністрації заступником голови РДА Наталією Андрійченко було проведено чергову апаратну нараду з керівниками установ та організацій району. Участь в нараді взяв голова Коломацької селищної ради Володимир Гуртовий.

      На порядку денному розглядалося питання по ситуації на ринку праці та результати діяльності державної служби зайнятості за 2019 рік. З означеного питання доповіла директор Коломацької районної філії центру зайнятості Харківської області Ніна Лагер.

      У порядку контролю було розглянуто питання про зміни в законодавстві України за поточний місяць, проінформувала головний спеціаліст-юрисконсульт  райдержадміністрації  Анна Троян та про хід проведення відбору громадян Коломацького району на військову службу за контрактом – інформував тво. військового комісара Коломацького райвійськкомату Володимир Власов.

      З питання проведення   робіт з ремонту доріг на території району інформацію надав  начальник філії «Валківський райавтодор» Максим Бершадський.

      Також, на нараді було наголошено керівникам установ та організацій  району про дотримання режиму  карантину в зв’язку із розповсюдженням вірусу COVID-19, та безумовного  виконання доручень наданих Харківською обласною державною адміністрацією  з цього приводу.