Коломацький навчально-виховний комплекс відзначив улюблене учнівське свято – Останнього дзвоника

Коломацький навчально-виховний комплекс відзначив улюблене учнівське свято – Останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника відбулось в загальноосвітніх навчальних закладах Коломацького району.

У кожному навчальному закладі кращим учням та вчителям вручено ряд відзнак. Серед них – переможці районних та обласних олімпіад, призери інтелектуальних конкурсів.

На свято в Коломацький навчально-виховний комплекс завітали почесні гості: заступник голови Коломацької РДА Наталія Андрійченко, Коломацький селищний голова Володимир Бабець, настоятель Коломацького Православного Храму імені Святого Воскресіння Христового протоієрей Філозоф Микола Андрійович, помічник начальника Головного Управління Національної поліції України в Харківській області генерала поліції ІІІ рангу Дмитрєва А.А. Олександр Сірота, помічник депутата обласної ради Валентина Віштейн.

Заступник голови Коломацької РДА Наталія Андрійченко  привітала випускників з закінченням навчання, побажав кожному знайти себе у житті, бути щасливим і успішним. Наталія Вікторівна передала щирі вітання із побажаннями щасливої вступної кампанії випускникам і веселих канікул школярам від голови обласної державної адміністрації Ігоря Райніна.

Настоятель Коломацького Православного Храму протоієрей о. Микола побажав майбутнім абітурієнтам втілення мрій, успіхів в подальшому, вже студентському навчанні.

Коломацький селищний  голова Володимир Бабець привітавши учнів із закінченням навчального року, разом із заступником голови РДА вручив відмінникам, учасникам районних та обласних олімпіад пам’ятні відзнаки.

Героями останнього дзвоника традиційно є випускники – вони покидають рідне гніздо, у якому виросли та змужніли. Вже дорослими вирушають вони на пошуки власної долі.  Учні  подякували вчителям та батькам за знання, тепло і любов, які вони віддали своїм дітям.

Останній дзвоник пролунав на подвір’ї школи, давши старт літнім канікулам. Для учнів молодших класів – це час для відпочинку та активного дозвілля, а для випускників – важливий етап у житті – вступ до вищих навчальних закладів та визначення майбутньої професії.

Щасливі, сповнені віри у майбутне, випускники після урочистої лінійки вирушили на свій останній шкільний урок.