Фестиваль національно – патріотичного виховання «Україна це я ! Україна – це ти ! Україна – це ми, Україна»

Фестиваль національно – патріотичного виховання «Україна це я ! Україна – це ти ! Україна – це ми, Україна»

30 травня о 10 годині на центральній площі смт.Коломак відбувся фестиваль національно – патріотичного виховання «Україна це я ! Україна – це ти ! Україна – це ми, Україна». Організаторами фестивалю виступили відділ культури та туризму РДА та сектор у справі молоді та спорту РДА.

З відкриттям фестивалю привітали дітей та учасників голова Коломацької РДА Яцюк С.М. та заступник голови Коломацької районної ради Усань О.В.

У фестивалі приймали участь команди Коломацького НВК (ДНЗ ЗОШ I-III ступенів) ім. ГРС І.Є. Єгорова (команда «Гопак»), Різуненківського НВК (ДНЗ ЗОШ I-III ступенів) Коломацької районної ради (команда «Патріот») та Шелестівського НВК НВК (ДНЗ ЗОШ I-III ступенів) Коломацької районної ради (команда «Єдина Україна»).

Членами журі, що оцінювали виступи команд, були начальник відділу культури та туризму Коломацької РДА Сігетій Ю.М. та директор районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді РДА Капустюк О.І.

Команди виступили на різну тематику, фестиваль пройшов весело, діти з охотою виступали та з цікавістю спостерігали за виступами інших команд.

За результатами виступів журі надало:

3 місце команді «Гопак»,

2 – «Єдина Україна»,

почесне 1 місце зайняла команда «Патріот».

Цікавою несподіванкою на фестивалі стало те, що у двох учасниць на цей день припало день народження.

Іменинниці отримали від організаторів фестивалю подарунки.

По закінченню всі присутні прийняли участь у танцювальному флеш-мобі