Свято Івана Купала

Свято Івана Купала

В ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала – традиційне дійство, яке має давні корені. Найпоетичніше свято, яке широко відзначається зараз на Україні, традиційно вважають Івана Купала. Це день літнього сонцестояння, що збігається з Різдвом Івана Хрестителя. За народними переказами саме у купальську ніч на коротку мить розквітає папороть. А той, хто знайде її квітку, буде щасливим.
Ось і на  Коломаччині є добра традиція – святкувати Івана Купала. Цей рік не став виключенням.  Так у центрі смт. Коломак біля водойми в ніч з 6 на 7 липня  відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято Івана Купала. Бажаючих подивитись на святкування було чимало. Люди змогли помилуватись виступами творчого колективу с. Шелестове  та районного будинку культури, прийняти участь у різноманітних конкурсах, відпочити від буденних турбот та повеселитись на чудовому святі.

У заходах приймали участь: заступник голови районної державної адміністрації Наталія Андрійченко, голова селищної ради Володимир Гуртовий які привітали мешканців  з цим чудовим святом, побажавши всім присутнім, за старою легендою, в Купальську ніч знайти цвіт папороті та бути щасливими.

Кульмінацією свята стало розпалення вогнища, яке невдовзі у дружньому хороводі зібрало навколо себе майже всіх присутніх.

Свято Купала вдалося на славу, а відродження прадавніх традицій потішило душу всіх учасників заходу.