Фестиваль « Героям слава!»

Фестиваль « Героям слава!»

7 грудня в районному будинку культури сектором у справах молоді і спорту райдержадміністрації при підтримці РЦСССДМ, відділу культури та туризму, відділу освіти райдержадміністрації проведено фестиваль військово-патріотичного виховання дітей та молоді  «Героям слава!» за участю команд Шелестівського, Різуненківського та Коломацького НВК району.

В рамках фестивалю проведено виступ агітбригад, показ пісні та танцю відповідної тематики. Змагання проводилися за конкурсами: візитка команди, ерудит, виступ агітбригад, вміння реагувати при надзвичайній ситуації.

Журі визначило переможців. За загальною кількістю балів перемогла команда Різуненківського НВК,  друге місце зайняла команда Шелестівського НВК, третє місце  команда  Коломацького НВК.

Переможців нагороджено грамотами районної державної адміністрації та районної ради, медалями та подарунками. Церемонію нагородження команд провели заступник голови районної державної адміністрації Андрійченко Наталія  Вікторівна та військовий комісар Коломацького РВК підполковник Ковальов Іван Олександрович.

Довідка: Захід проводиться відповідно до Указу Президента України від 06 січня 2010 року №6/2010«Про деякі заходи щодо сприяння вирішенню актуальних проблем молоді», постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року №148 «Про затвердження Державної цільової програми «Молодь України» на 2016 – 2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 12 червня 2016 року «Про затвердження Плану обласних заходів із реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» у Харківській області на 2016 – 2020 роки», розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 липня 2016 року №114 Про затвердження Плану районних заходів із реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки п.10 Програми Коломацького районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді «Розумієм допоможем», Районної програми «Військово –патріотичного виховання молоді та участі населення в заходах оборонної роботи на 2015-2017 роки».