Шановні мешканці Коломацького району, перевірте себе у Державному реєстрі виборців!

Шановні мешканці Коломацького району, перевірте себе у Державному реєстрі виборців!

Запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Насамперед це стосується виборців:

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

- виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- громадян, яким виповнилось 18 років.

 Центральною виборчою комісією надана можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. На офіційному сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть в нього, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт.Коломак, вул. Гетьмана І. Мазепи, 4а, кабінет № 7, часи прийому з 8.00 до 17.00 год.

Довідки за телефонами: 56-4-44.

 

                                                                                  Відділ ведення Державного реєстру

                                                                                 виборців Коломацької РДА