Головне в нашій роботі — це щирість до людей, яким ти збираєшся надати поміч

Головне в нашій роботі — це щирість до людей, яким ти збираєшся надати поміч

Важливішою та суттєвою частиною Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування"  є забезпечення соціального захисту потерпілого від нещасного випадку на виробництві.  Своєчасне та повне відшкодування потерпілим на виробництві завданої їм шкоди  - одне з головних завдань Валківського  відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області.

Працюючи в Фонді, спеціалісти відділення фонду як ніхто бачать як інваліди себе почувають, як вони спілкуються, з якими питаннями звертаються, що їх турбує. Головне в нашій роботі — це щирість до людей, яким ти збираєшся надати поміч. До нас приходять люди не тільки для оформлення документів, але і поспілкуватися, і отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні своїх проблем.

   Здійснювані Фондом функції соціального захисту потерпілих на виробництві поділяються на дві групи: такі, що повязані з медичною, професійною та соціальною реабілітацією потерпілих, та такі, що повязані з проведенням страхових виплат потерпілому або особам, які мають на це право. Загальна ж кількість страхових виплат та соціальних послуг, що їх проводить або надає Фонд, становить понад 20 видів.

   Станом на 01.11.2017 року на обліку у Валківському відділенні Фонду  знаходиться 194 потерпілих (членів їх сімей), з них 118-потерпілих, 18-утриманець;в т. ч. 58 переселенців з інших областей, Інваліди І групи – 4 чол., інваліди ІІ групи – 13 чол., інваліди ІІІ групи–76чол.
  Страхові виплати відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров‘я або в разі його смерті проводяться своєчасно та в повному обсязі, у 2017 році 3 потерпілих отримали  путівки на санаторно – курортне лікування.

      Розглядаючи всю систему соціальної допомоги,  Фондом соціального страхування  України здійснено все можливе для забезпечення комплексу соціальних послуг потерпілому та страхових виплат йому або особам, які мають на це право. Адже життя та здоров'я  людини є найвищою цінністю.