ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

Коломацьким військовим комісаріатом проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом для Збройних сил України.

Особи, які мають досвід проходження військової служби, після оформлення документів будуть направлятися безпосередньо до пункту постійної Дислокації військової частини.

Переваги військової служби за контрактом:

- можливість вибору місця проходження військової служби та посади;

- гарантоване грошове забезпечення та його підвищення в ході просування по службі (заробітна плата з надбавкою за участь в АТО від 13000 грн. в місяць);

- можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр” у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби;

- безкоштовне проживання у гуртожитках або грошова компенсація за піднайом житла;

- вищий, ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років;

- соціальний пакет (медичне обслуговування, пільги);

- можливість прийняти участь у миротворчому контингенті НАТО за кордоном. Зарплатня 1000-1200 євро.

Відповідно до статті 119 Кодексу законів України про працю за працівниками,  прийнятими на військову службу за контрактом, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Вимоги до кандидатів:

-   вік 18-60 років;

- здоровий, придатний до військової служби (призовник або військовозобовязаний);

- відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.

За додатковою інформацією звертатися до Коломацького районного військового комісаріату за адресою:  с. Різуненкове вул. Центральна, 3 Коломацького району Харківської області, або за телефоном 0734464864.

 

Військовий комісар Коломацького РВК

Ковальов І.О.