Готовність закладів освіти до відкриття та належного функціонування під час оздоровчої кампанії 2017 року.

Готовність закладів освіти до відкриття та належного функціонування під час оздоровчої кампанії 2017 року.

Оздоровлення це комплекс заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, фізкультурного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров`я дітей.

Успіх у роботі залежатиме  від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців,  організувати творчі колективні справи.

Згідно розпорядження голови Коломацької райдержадміністрації від 24.04.2017 року № 66 «Про затвердження складу комісії по огляду дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл Коломацького  району» комісія провела огляд готовності закладів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл району до своєчасного відкриття та належного функціонування під час оздоровчої кампанії 2017 року.

За результатами огляду комісією визначено, що  заклади освіти в Коломацькому районі готові до відкриття та належного функціонування під час оздоровчої кампанії 2017 року.