Протягом лютого планують завершити розробку документації для будівництва 50 медамбулаторій в області

Протягом лютого планують завершити розробку документації для будівництва 50 медамбулаторій в області

Про це повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович.

Графіки розробки містобудівної документації затвердили під час засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті. Проектувальники планують завершити свою частину роботи до наступного засідання, запланованого на 22 лютого.

«Після рішення містобудівної ради документи необхідно буде затвердити на сесіях місцевими радами. Після чого будуть відведені земельні ділянки, розроблені робочі проекти й почнеться безпосередньо будівництво», - зазначив Михайло Рабінович.

За його інформацією, для розробки робочих проектів і будівництва однієї амбулаторії державним бюджетом передбачено виділення від 2,6 до 3 млн грн.

У цьому році в Харківській області планують побудувати 50 нових сільських медамбулаторій. Програма також передбачає оснащення амбулаторій сучасним обладнанням, необхідним для діагностики та лікування, і придбання службового транспорту. Крім того, в будівлях розміститься житло для сімейних лікарів.

«Передбачено типовий проект, але, в залежності від конкретних умов у населеному пункті, робиться коригування. За кількістю населення планується площа самої амбулаторії, також передбачається кількість житла для лікарів. У кількох селах амбулаторії будуть перебудовуватися з уже наявних будівель, але в переважній більшості випадків мова йде про нове будівництво, яке почнеться, як тільки дозволять погодні умови», - повідомили в Департаменті містобудування та архітектури ХОДА.