Відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Коломацькій районній державній адміністрації

Відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Коломацькій районній державній адміністрації

7 лютого 2019 року в Коломацькій РДА відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Коломацькій районній державній адміністрації.

На засіданні комісії обговорили інформацію начальника Коломацького районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Черевань І. С., щодо реєстрації інфікованого африканською чумою свинжй об’єкта на території Московського району міста Харкова.

З метою вжиття додаткових заходів щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Коломацького району , Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Коломацькій районній державній адміністрації, вирішила.

  1. Взяти до відома інформацію начальника Коломацького районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Черевань І.С.
  2. Провести на території Коломацького району переоблік наявного_ свинопоголів’я в господарствах, незалежно від форм власності.
  3. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед населення та власників тварин про небезпеку африканської чуми свиней.
  4. Провести регулювання чисельності бродячих собак та котів з урахуванням вимог ст. 32 ЗУ « Про захист тварин від жорсткого поводження».
  5. Вжити вичерпних заходів щодо припинення та недопущення торгівлі сировиною та харчовими продуктами тваринного походження у невстановлених місцях.
  6. Забезпечити контроль за переміщенням автошляхами району живих тварин та харчової продукції. За фактами переміщення тварин, у тому числі свиней, без супровідних документів.