Управлінням соціального захисту населення Коломацької РДА оголошено конкурс з 18 березня 2019 року

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом начальника управління

соціального захисту населення

Коломацької районної державної

адміністрації

від 15 березня 2019 року №02-05/7

 

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги та з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни і праці та громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

 управління соціального захисту населення 

Коломацької районної державної адміністрації Харківської області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Готує  і подає в установленому порядку статистичну звітність про становище молоді, оздоровлення та відпочинок дітей у районі.

2. Розглядає в установленому порядку заяви, звернення і скарги громадян з питань оздоровлення дітей і вживає заходи до усунення причин щодо їх виникнення.

3. Здійснює ведення комп’ютерного обліку дітей пільгових категорій, які будуть охоплені оздоровленням та відпочинком.

4. Забезпечує своєчасну підготовку і подання до Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА необхідної інформації у встановленому порядку.

5. Організовує та координує в межах своїх повноважень проведення заходів, спрямованих на організацію оздоровлення та відпочинку дітей у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія».

6. Проводить роботу з оформлення документів та видачі посвідчень багатодітної сім’ї згідно Закону України «Про охорону дитинства» та Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

7. Забезпечує організацію виплати разової грошової допомоги до 05 травня відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», а також виплати винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4900 грн, інші виплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроковість

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до претендента на посаду не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно нього відповідно до зазначеного Закону, або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування).

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (у вигляді роздрукованого примірника декларації, заповненої на офіційному веб-сайті НАЗК).

8. Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком 3 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648) (із змінами) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Строк подання документів: 18 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою:  Харківська область, Коломацький район, смт.Коломак,                 вул. Соборна, 1, кабінет №4

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

63101, Харківська область, Коломацький район,         смт. Коломак, вул. Соборна, 1

Початок о 10.00 годині 11 квітня 2019 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Євтушенко Людмила Петрівна

тел. 0(5766) 56-4-72

uszn36@ukr.net  

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра, бакалавра

2.

Досвід роботи

-

3.

 

 

   4.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою

Не потребує

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача)

Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Offise (Word, Excel), навички роботи з інформаційно – пошуковими системами в мережі Інтернет, вміння використовувати комп’ютерно – копіювальну техніку

2.

Необхідні ділові якості

1) аналітичні здібності;

2) діалогове спілкування (письмове і усне);

3) навички управління;

4) навички контролю;

5) навички роз’яснення проблем

3.

Необхідні особисті  якості

1)дисциплінованість;

2) емоційна стабільність;

3) відповідальність;

4) ініціативність

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про запобігання корупції»;

Закону України «Про захист персональних даних»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

Постанова КМУ «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї»

Постанова  КМУ Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги