До відома інститутів громадянського суспільства!!

Стаття 38 Конституції України гарантує громадянам України право на участь в управлінні державними справами. З цією метою Кабінет Міністрів України прийняв Постанову від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", якою передбачено порядок формування громадських рад при органах виконавчої влади.

Такий консультативно – дорадчий орган створюється і в нашому районі. До  ради можуть входити громадські організації, професійні та творчі спілки, організації роботодавців, благодійні і релігійні організації, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства.

Громадська рада має досить суттєві повноваження:

- подання органам виконавчої влади  пропозицій щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики;

-проведення громадської експертизи (іншими словами - оцінка діяльності органів  влади);

-організація публічних заходів з обговорення актуальних питань розвитку;

-здійснення контролю за врахуванням органом влади пропозицій та зауважень громадськості;

-дотримання органами влади нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції.

-Рішення, що приймаються громадськими радами  є обов’язковими для розгляду органами виконавчої влади.

Можливості громадських рад відтепер суттєво розширено тому запрошуємо бажаючих взяти активну участь у формуванні Громадської ради при Коломацькій районній державній адміністрації та налагодження її діяльності.

Установчі збори по формуванню Громадської ради відбудуться 20 березня 2011 року о 14 годині в залі засідання райдержадміністрації. Всі бажаючі взяти участь у зборах повинні подати документи до 18 березня 2011 року (методичні рекомендації по їх оформленню можна отримати у відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації за тел.. 56-1-37).

Робочу групу по підготовці установчих зборів затверджено розпорядженням голови Коломацької районної державної адміністрації №39 від 18 лютого 2011 року по створенню Громадської ради.


Ініціативна група

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

При Коломацькій районній державній адміністрації буде сформовано Громадську раду

До відома інститутів громадянського суспільства!!

Стаття 38 Конституції України гарантує громадянам України право на участь в управлінні державними справами. З цією метою Кабінет Міністрів України прийняв Постанову від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", якою  передбачено порядок формування громадських рад при органах виконавчої влади. Такий консультативно – дорадчий орган створюється і в нашому районі. До  ради можуть входити громадські організації, професійні та творчі спілки, організації роботодавців, благодійні і релігійні організації, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства.

Громадська рада має досить суттєві повноваження:

·        подання органам виконавчої влади  пропозицій щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики;

·        проведення громадської експертизи (іншими словами - оцінка діяльності органів  влади);

·        організація публічних заходів з обговорення актуальних питань розвитку;

·        здійснення контролю за врахуванням органом влади пропозицій та зауважень громадськості;

·        дотримання органами влади нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції.

·        Рішення, що приймаються громадськими радами  є обов’язковими для розгляду органами виконавчої влади.

Можливості громадських рад суттєво розширено тому запрошуємо бажаючих взяти активну участь у формуванні Громадської ради при Коломацькій районній державній адміністрації та налагодження її діяльності.

Установчі збори по формуванню Громадської ради відбудуться 16 липня 2013 року о 14 годині в залі засідання райдержадміністрації. Всі бажаючі взяти участь у зборах повинні подати документи до 15 липня 2013 року (методичні рекомендації по їх оформленню можна отримати у відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (каб. № 4 або за тел. 56-1-37).

Робочу групу по підготовці установчих зборів затверджено розпорядженням голови Коломацької районної державної адміністрації № 64 від 15 травня 2013 року по створенню Громадської ради.


Ініціативна група